Rīga, Centrs, Miera iela 5

€ 225000
Transaction type
Pārdod
City
Rīga
Area
Centrs
Street
Miera iela 5
Object type
Dzīvoklis
House type
Mūra
Surface
156 m²
Series
Renov.
Floor
2/6
Rooms
6
Baths
2
Heating
Centrālā apkure

Piedāvājumā sešu istabu dzīvoklis renovētā ēkā Miera ielā 5.
– Dzīvoklis sastāv no trīs atsevišķām istabām, trīs caurstaigājamām istabām, virtuves un diviem sanitārajiem mezgliem. Dzīvoklim ir divas ieejas un balkons uz iekšpagalmu.
– Dzīvoklis atrodas renovētā ēkā. Renovācijas procesā ir atjaunota ēkas fasāde. Atjaunotas ēkas kāpņu telpas, kā arī atjaunots lifts. Nomainītas visas inžinierkomunikācijas. Labiekārtots pagalms, apzaļumots un uzstādīts bērnu laukums. Pagrabā noliktavas telpas par papildu samaksu.
– Dzīvoklī ir saglabāti tādi auteniski elementi kā dēļu grīdas, vecās koka durvis un griestu rozetes, griestu augstums dzīvoklī 3, 10 m.
– Dzīvoklis kā atsevišķs dzīvokļa īpašums, zemes domājamās daļas īpašumā.

Ēka Miera ielā 5 ir racionālistiska jūgendstila ēka, kura celta 1912.gadā pēc arhitekta Aleksandra Šmēlinga projekta, ko viņš izstrādājis kopā ar Edgaru Hartmani un Viktoru Unferhausu. Projekts atrodas vienā iecienītākajiem rajoniem Rīgā un tiek dēvēta par vienu no radošākajām apkaimēm pasaulē. Ēka atrodas uz Miera un Maiznīcas ielas stūra un tā sastāv no 6 stāviem, ar 29 dzīvokļiem 1.-6. stāvam un komerctelpām 1.stāvā.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit.