Vālodzes, Liepu iela 22

€ 114000
Transaction type
Pārdod
City
Vālodzes
Street
Liepu iela 22
Object type
Dzīvoklis
House type
Mūra
Series
Jaun.
Floor
3/3
Rooms
4
Baths
1
Heating
Gāzes apkures katls

Pārdod plašu 4 istabu studio tipa dzīvokli ar pilnu apdari jaunajā projektā “Līgo Mājas”, Vālodzēs, Liepu ielā 22:

+Virtuves iekārta dāvanā;

Par projektu:
Projektā „Līgo mājas” ir tikai 9 dzīvokļi, sākot no neliela, bet ērta 32 m2 liela studijas veida dzīvokļa līdz pat 88 m2 lielam četristabu dzīvoklim (3 izolētas istabas + virtuve ar viesistabu).

„Līgo mājas” ir ekspluatācijā nodots 2019. gada oktobrī, un sadalīts atsevišķos dzīvokļu īpašumos.

Ēka:
Ēkas kapitālās sienas ir būvētas no AEROC blokiem, kas no ārpuses ir nosiltināti ar vati. Savukārt apderē ir izmantots dekoratīvais apmetums.
Jaunas paaudze 3 stiklu PVC logi, kas nodrošina papildus lielisku siltuma un skaņas izolāciju.
Visas ēkas iekšējās sienas un katra dzīvokļa starpsienas ir mūrētas. Tas sniegs Jums milzīgu komfortu un izcilu skaņas un siltuma izolāciju.
Katram dzīvoklim ir iebūvētā dabiskā ventilācijas sistēma, kas pēc vajadzības ļauj pieplūst svaigam gaisam dzīvoklī caur mehānisko ventilatoru, iebūvētu ārsienas blokā.

Apdare:
Pārdošanas cenā ietilpst dzīvokļa interjerista izvēlēta santehnika, grīdas segums (lamināts un flīzes) un sienu krāsojums.

Ērtības:
Dzīvokļiem būs aprīkoti ar gāzes apkuri ar individuāliem skaitītājiem, kas ļaus Jums regulēt savu komforta līmeni. Ēkai būs centrālā kanalizācija, kā arī centrālā ūdens padeve ar individuāliem skaitītājiem ūdens uzsildīšanai.

Autostāvvieta un palīgtelpas:
Bezmaksas, iežogotā pagalmā stāvvieta 1 automašīnai ietilpst dzīvokļa cenā;
Jūs varat iegādāties arī aptuveni 2, 5 m2 palīgtelpu nama pagrabstāvā, kur varēsiet glabāt velosipēdus, ievārījumu, bērnu ratiņus, ragavas u. c. – 1000 EUR.

Vide:
„Līgo mājas” atrodas Stopiņu novada Vālodzēs, kas ir aptuveni 2 km attālumā no Rīgas un aptuveni 25 minūšu braucienā no Rīgas centra.

Tā ir vide, kur izcili jutīsies ikviens, kas pēc steidzīgām darbdienām vēlas baudīt mierīgus vakarus un nedēļas nogales. Šeit Jūs varēsiet doties piepešās pastaigās meža ielokā, ieelpot svaigu gaisu un sadzirdēt mieru un klusumu.

Transports:
Savās jaunajās mājās Jūs varēsiet ērti nokļūt gan ar privāto auto, gan ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu.
Tepat pie izbraukšanas no Rīgas Jūs varēsiet ērti veikt ikdienas iepirkšanos lielveikalos, kā arī ērtā satiksme nodrošinās vieglu nokļūšanu uz sporta klubu, izklaides centru, bērniem uz skolu u. c.

Droši zvaniet un labprāt pastāstīšu Jums sīkāku informāciju par projektu, kā arī sarunāsim Jums ērtu dzīvokļu apskates laikus.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit.