Rīga, Centrs, Miera iela 5

€ 225000
Тип сделки
Pārdod
Город
Rīga
Район
Centrs
Улица
Miera iela 5
Тип объекта
Dzīvoklis
Тип дома
Mūra
Площадь
156 m²
Серия
Renov.
Этаж
2/6
Комнаты
6
Ванны
2
Oтопление
Centrālā apkure

Piedāvājumā sešu istabu dzīvoklis renovētā ēkā Miera ielā 5.
— Dzīvoklis sastāv no trīs atsevišķām istabām, trīs caurstaigājamām istabām, virtuves un diviem sanitārajiem mezgliem. Dzīvoklim ir divas ieejas un balkons uz iekšpagalmu.
— Dzīvoklis atrodas renovētā ēkā. Renovācijas procesā ir atjaunota ēkas fasāde. Atjaunotas ēkas kāpņu telpas, kā arī atjaunots lifts. Nomainītas visas inžinierkomunikācijas. Labiekārtots pagalms, apzaļumots un uzstādīts bērnu laukums. Pagrabā noliktavas telpas par papildu samaksu.
— Dzīvoklī ir saglabāti tādi auteniski elementi kā dēļu grīdas, vecās koka durvis un griestu rozetes, griestu augstums dzīvoklī 3, 10 m.
— Dzīvoklis kā atsevišķs dzīvokļa īpašums, zemes domājamās daļas īpašumā.

Ēka Miera ielā 5 ir racionālistiska jūgendstila ēka, kura celta 1912.gadā pēc arhitekta Aleksandra Šmēlinga projekta, ko viņš izstrādājis kopā ar Edgaru Hartmani un Viktoru Unferhausu. Projekts atrodas vienā iecienītākajiem rajoniem Rīgā un tiek dēvēta par vienu no radošākajām apkaimēm pasaulē. Ēka atrodas uz Miera un Maiznīcas ielas stūra un tā sastāv no 6 stāviem, ar 29 dzīvokļiem 1.-6. stāvam un komerctelpām 1.stāvā.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit.