Nekustamo īpašumu pārvaldīšana

Tirdzniecības centru un komercīpašumu objektu uzturēšana un apsaimniekošana, īpašnieku pārstāvēšana, darbs ar nomniekiem, nomnieku piesaiste, nomas līgumu slēgšana, ikdienas darbs lai nodrošinātu objektu funkcionēšanu un nepārtraukto darbību.

Objektu apsaimniekošana

Nodrošinām pilnu tirdzniecības centru apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu: objektu uzturēšanu darba kārtībā, ēku inženierkomunikāciju tīklu un sistēmu apkalpošanu, tehnisko ekspluatāciju, veicām remonta un rekonstrukcijas darbus, administrējam citu pakalpojumu sniedzēju darbību un individuāli risinām jautājumus saistībā ar ēku ekspluatāciju.

Darbs ar nomniekiem

Strādājam ar nomniekiem, nodrošinām visus ar nomnieku attiecībām saistītos pakalpojumus: atbilstošas nomas stratēģijas izveidi, nomnieku piesaisti, atlasi, nomas līgumu slēgšanu, norēķinus un citu ikdienas jautājumu risināšanu.

Finanšu vadība

Nodrošinām grāmatvedības pakalpojumus, kas ietver rēķinu izrakstīšanu telpu nomniekiem, samaksas kontroli, budžetu un atskaišu sagatavošanu u. c.

Mūsu ilggadējā pieredze nekustamo īpašumu tirgū ir spēcīgs un stabils pamats mūsu zināšanām sniegto pakalpojumu kvalitātei un efektīvai nekustamo īpašumu objektu pārvaldīšanai.

Pieejamās nomas platības

Pilsēta Adrese Iznomājamā platība Datums Foto
1 Rīga Nīcgales 2 20 avaible Atvērt
2 Rīga Nīcgales 2 345 01.04.2019 Atvērt

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit.