Straujā ekonomiskā izaugsme, inovācijas un neticamā infrastruktūra padara Dubaiju par vienu no pievilcīgākajām pilsētām investīcijām nekustamajā īpašumā.

Nekustamie īpašumi Dubaijā /

Straujā ekonomiskā izaugsme, inovācijas un neticamā infrastruktūra padara Dubaiju par vienu no pievilcīgākajām pilsētām investīcijām nekustamajā īpašumā.
Nekustamie īpašumi Dubaijā /
UZŅĒMUMA VIRZIENI
недвижимость в дубае
Komercīpašumi
Dzīvojamie īpašumi
MŪSU SPECIĀLISTI
Savā darbā mēs cenšamies ne tikai piedāvāt jums vislabākās investīciju iespējas, bet arī padarīt īpašuma iegādes procesu Dubaijā pēc iespējas ērtāku un izdevīgāku.
Viktorija Ziemele
DZĪVOJAMAIS FONDS
Armands Broničs
KOMERCĪPAŠUMS
+971 58 187 7084
+971 58 530 9877
MŪSU SPECIĀLISTI
Savā darbā mēs cenšamies ne tikai piedāvāt jums vislabākās investīciju iespējas, bet arī padarīt īpašuma iegādes procesu Dubaijā pēc iespējas ērtāku un izdevīgāku.
Viktorija Ziemele
DZĪVOJAMAIS FONDS
Armands Broničs
KOMERCĪPAŠUMS
NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PRIEKŠROCĪBAS DUBAIJĀ
Izslavētā Dubaijas straujā ekonomiskā situācija ar tās spēcīgo ekonomiku padara to par ideālu vietu ilgtermiņa ieguldījumiem. Dubaijas nekustamā īpašuma tirgū vien ir ieguldīti 146 miljardi dolāru ārvalstu kapitāla.
Neapliekot ienākumus un kapitālu ar nodokļiem, jūsu ieguldījums kļūst maksimāli efektīvs.
Mūsdienīgi dzīvojamo ēku projekti ar izcilu arhitektūru un inovatīvām tehnoloģijām nodrošina komfortu un greznību nākamajiem iedzīvotājiem.
Iegādājoties noteiktas kategorijas īpašumu, ieguldītājs var pretendēt uz vīzu.
Daži īpašumi Dubaijā var piedāvāt augstu īres
ienesīgumu — 7–10 % gadā, kas padara tos pievilcīgus investoriem.
Dubaija ir pasaulē atzīts uzņēmējdarbības centrs,
kas sniedz unikālas iespējas komerciāliem projektiem un uzņēmējdarbībai.
No luksusa dzīvokļiem ar skatu uz Persijas līci līdz komerciālām telpām pilsētas centrā — mēs piedāvājam ideālu īpašumu ikvienam investoram.
Ekskluzīva iespēja kļūt par daļu no unikālas pilsētas, kurā viss ir iespējams!
Ātra konsultācija
Aizpildiet veidlapu, un mūsu aģents ar jums sazināsies!
vārds
e-pasts
jautājums
Ātra konsultācija
Aizpildiet veidlapu, un mūsu aģents ar jums sazināsies!
Jā, ārvalstniekiem ir atļauts iegādāties brīvus īpašumus noteiktos
Dubaijas rajonos. Tomēr pastāv arī daži ierobežojumi.
Ienākums no ieguldījumiem Dubaijas nekustamajā īpašumā ir viens no
augstākajiem pasaulē - no 7 līdz 10 procentiem.
Nav nepieciešamības atrasties AAE. Visus nekustamā īpašuma
darījuma veikšanas posmus var veikt attālināti.
Jā, tā ir lieliska vieta tiem, kas meklē daudzsološas ieguldījumu
iespējas. Pilsēta ir pievilcīga, pateicoties tās dinamiskajai ekonomikai,
investoriem draudzīgajai videi un pieejamo zemes gabalu pieejamībai.
Vienas guļamistabas dzīvokļa cena Dubaijā sākas no aptuveni 150 000 EUR, bet precīzas izmaksas ir atkarīgas no atrašanās vietas, platības un citām prasībām.
Daži no Dubaijā populārākajiem dzīvojamajiem rajoniem, kuros iegādāties vai īrēt īpašumu,
ir šādi: Dubai Marina, Dubaijas centrs, Jumeirah Beach Residence (JBR), Dubai Hills,
Arabian Ranches, Palm Jumeirah, Business Bay.
Ir pieejamas vairākas iespējas, tostarp:
 • Hipotekārie kredīti. Daudzas bankas un finanšu iestādes Dubaijā piedāvā hipotekāros kredītus mājokļa iegādei.
 • Attīstītāju dalīti maksājumu grafiks. Attīstītāji ēkas būvniecības laikà piedāvā sadalīt īpašuma iegādes summu uz vairākām daļām, kuras ir jāizmaksā 2-4 gadu laikā.
• Īpašuma reģistrācijas maksa: Dubaijas Zemes departaments iekasē īpašumutiesību reģistrācijas maksu, kas ir 4 % no īpašuma iegādes cenas. Šī maksa ir jāsamaksā īpašuma iegādes brīdī.
• Nekustamā īpašuma aģenta maksa: parasti tā ir 2 % no īpašuma pirkuma cenas.
• Uzturēšanas un apkalpošanas maksa: Ja iegādājaties īpašumu daudzdzīvokļu mājā vai dzīvokļu kompleksā, jums būs jāmaksā pastāvīga uzturēšanas un apkalpošanas maksa.
• Maksa par komunālo pakalpojumu pieslēgšanu: no jaunajiem īpašniekiem tiek iekasēta pieslēguma maksa par komunālajiem pakalpojumiem, piemēram, ūdeni, elektrību un internetu.
Nekustamā īpašuma cenas Dubaijā ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, kas ietekmē piedāvājumu, pieprasījumu un vispārējo noskaņojumu tirgū. Lūk, daži galvenie aspekti, kas ietekmē nekustamā īpašuma cenas Dubaijā:
 • Ekonomiskie nosacījumi. IKP izaugsmei, nodarbinātības līmenim, inflācijai un ārvalstu investīcijām ir būtiska nozīme nekustamā īpašuma cenu noteikšanā. Spēcīga ekonomika parasti ir saistīta ar augstākām nekustamā īpašuma cenām.
 • Tirgus pieprasījums. Vietējo iedzīvotāju un ārvalstu investoru pieprasījums pēc nekustamā īpašuma ir galvenais cenu ietekmējošais faktors. Pieprasījumu var ietekmēt tādi faktori kā iedzīvotāju skaita pieaugums, demogrāfiskās tendences un investoru noskaņojums.
 • Nekustamā īpašuma piedāvājums. līdzsvars starp piedāvājumu un pieprasījumu ir izšķirošs cenu noteikšanā. Pārmērīgs piedāvājums var izraisīt cenu korekcijas, savukārt ierobežots piedāvājums labākajās vietās var izraisīt cenu pieaugumu.
 • Normatīvie faktori: valdības noteikumi, piemēram, nodokļu likumi, vīzu noteikumi un īpašumtiesību noteikumi, var tieši ietekmēt nekustamā īpašuma cenas. Izmaiņas noteikumos var radīt nenoteiktību un ietekmēt pircēju uzvedību.
 • Infrastruktūras attīstība. Infrastruktūras projekti, piemēram, transporta tīkli, skolas, veselības aprūpes iestādes un atpūtas objekti, var palielināt noteiktu teritoriju pievilcību, tādējādi paaugstinot nekustamā īpašuma cenas šajās teritorijās.
 • Globālo tendenču ietekme: globālās ekonomiskās tendences, ģeopolitiskie notikumi un izmaiņas investoru vēlmēs var ietekmēt Dubaijas nekustamā īpašuma tirgu. Piemēram, valūtas svārstības un starptautiskie ekonomiskie apstākļi var ietekmēt nekustamā īpašuma cenas.
 • Būvnieka reputācija: nekustamā īpašuma cenas var ietekmēt arī attīstītāju vēsture un reputācija. Projekti, kurus īsteno cienījami attīstītāji, kas iepriekš ir piegādājuši kvalitatīvus īpašumus savlaicīgi, visticamāk, būs dārgāki.
 • Procentu likmes. Procentu likmju izmaiņas var ietekmēt hipotekāro kredītu pieejamību un līdz ar to arī pieprasījumu. Procentu likmju samazināšanās parasti veicina pieprasījumu pēc nekustamā īpašuma un var izraisīt cenu kāpumu.
 • Tirgus noskaņojums: arī patērētāju uzticēšanās, investoru uztvere un vispārējais tirgus noskaņojums var ietekmēt nekustamā īpašuma cenas. Pozitīvais noskaņojums var izraisīt lielāku pirkšanas aktivitāti un augstākas cenas, savukārt negatīvais noskaņojums var izraisīt cenu stagnāciju vai samazināšanos.

KONTAKTI

Rekvizīti
SIA InSign
Krišjāņa Barona iela 11 — 53, Rīga, LV-1050
Reg. Nr. 40203135582
VAT No. LV40203135582
Bank AS Swedbank
SWIFT HABALV22
Account LV05HABA0551044919172
INSIGN 2023 visas tiesības aizsargātas